
Розвиваюча рухлива гра «Вежа панкейків» Educational Insights
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: EI-3025
Весела гра “Апетитні панкейки” Educational Insights створена виключно для активних малюків.
⠀
Адже відомо, що фізичний розвиток дітей так само важливий, як і розумовий.
⠀
Активні ігри стимулюють роботу найрізноманітніших груп м'язів, підсилюють кровообіг і дихання, покращують обмін речовин, що сприяє повноцінному фізичному розвитку і оздоровленню всього організму дитини.
⠀
Рухливі ігри приваблюють своєю емоційністю, різноманітністю сюжетів і завдань.
⠀
У наборі:
⠀
- 10 панкейків в 5-ти різних смаках
- 2 тарілки
- 2 лопатки
- 2 шматочки олії
- 10 карток із завданнями
⠀
Гра розрахована для 2-х і більше гравців, можна збирати команди до 6 осіб.
1. Роль плити виконує нижня частина коробки.
2. Розмістити плиту і столик з тарілочками на відстані 5 м один від одного.
3. Вибрати картку із завданням.
4. Можна починати змагання: хто перший добіжить до тарілочки і збере правильну послідовність з млинців, той і виграв.
⠀
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Educational Insights |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Матеріал | Пластик, картон |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 1 090 ₴




