Розвиваюча гра «Mental Blox» Learning resources
Чудовий набір пластикових блоків ТМ Learningresources Mental Blox розвиває:
⠀
- логічне мислення
- увагу
- пам‘ять
- просторову уяву
- здатність приймати рішення.
⠀
В наборі:
⠀
- 20 об'ємних різнокольорових фігур
- 20 двосторонніх карток різного рівня складності
⠀
Грати можна як за стандартними правилами (пропонувати дитині будувати піраміди за шаблонами) так і урізноманітнювати їх (відтворювати конструкції по пам'яті, замінювати фігури іншими, та складати на швидкість).
⠀
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Learning Resources |
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 40 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 215 мм |
| Высота упаковки | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴







