
Математический набор «Счет с туканами» Learning Resources на сложение и вычитание, (туканы) Toucans to 10
1 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: LER5458
Математичний набір «Рахунок з туканами до 10» американського бренду Learning Resources допоможе зробити вивчення математики веселим!
У компактній коробці:
- 10 різнокольорових туканів
- 120 карток з прикладами на додавання та віднімання різного рівня складності.
Перед початком гри виставляємо туканів перед дитиною, а поряд викладаємо картки з прикладами.
Потрібно вибрати картку з прикладом, виконати додавання або віднімання, і помістити її в тукана з правильною відповіддю!
Фігурки туканів пронумеровані від 1 до 10, а позаду є спеціальний отвір для того, щоб складати картки.
Правила можна варіювати в залежності від віку і математичних навичок дитини, а згодом поступово ускладнювати, завдяки чому гра не буде втрачати актуальності. Дана гра сприяє не тільки поліпшенню навичок додавання і віднімання, а й наочно познайомить дитину зі складом чисел і числовим рядом.
Математичний набір «Тукани» підходить як для використання вдома, так і для шкіл раннього розвитку, садків і дитячих центрів.
Пташки зроблені з міцного пластику, і пофарбовані безпечною для дітей фарбою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Learning Resources |
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Тип | Наборы для обучения |
| Материал | Пластик |
| Количество составных элементов | 130 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
- Цена: 1 950 ₴






