
Музичний дерев'яний пазл "Сім'я акул" Baby Shark Pinkfong Sound Puzzle Spin Master рамка вкладиш акульонок шарк
990 ₴
785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6053347
Музичний дерев'яний пазл "Сім'я акул" Baby Shark Pinkfong від Spin Master.
Товсті дерев’яні деталі головоломки запускають популярну пісню Baby Shark.
У цьому чарівному дерев’яному пазлі зображені акула-мама, акула-тато, акула-бабуся, акула-дідусь і, звичайно, акула-малюк.
Веселий спосіб для дітей навчитися розпізнавати форму та звук.
Розвиваючі іграшки для дітей від 2 років і старше, як і звукові пазли, є чудовими інструментами для навчання.
Звукова дошка для пазлів, 5 елементів пазла у формі акули.
Для цієї головоломки потрібні дві батарейки типу ААА (не входять в комплект).
Рекомендований вік: 2+
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні | |
| Виробник | Spin Master |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
- Ціна: 785 ₴




