
Игровой набор для изучения английского алфавита "Мини мороженое" Learning Resources английский алфавит Pops
1 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: LER6799
Mini Pops, великі навички: діти вчаться розпізнавати великі літери, словникові слова та початкові звуки, граючись цим морозивом, що складається з двох частин!
Розваги з дрібною моторикою: Завдяки знімним елементам зі спеціальним розміром для маленьких рук Mini ABC Pops допомагають малюкам розвивати силу рук, координацію та інші важливі моменти дрібної моторики!
Багаторазове зберігання в комплекті: коли дошкільні навчальні заняття будуть завершені, ці солодкі ласощі з алфавітом акуратно помістяться в прозору пластикову баночку до наступного разу!
Вік і стадії: Спеціально розроблені для маленьких дітей Mini ABC Pops допомагають дітям від 3 років розвивати основні навички дошкільного віку!
Подаруйте собі навчання: якщо ви робите покупки на свята, дні народження чи просто так, іграшки Learning Resources допоможуть відкривати нові навчальні розваги щоразу, коли ви їх даруєте дітям!
⠀
В наборі 52 елементи: 26 фігурок морозива, які складаються з 2-х частин.
Набір чудово підходить як для самостійних, так і для групових занять.
Розмір морозива: 8 см.
Матеріал: пластик
Рекомендований вік: 3+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Learning Resources |
| Страна производитель | США |
| Тип | Наборы для обучения |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 52 шт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
- Цена: 1 250 ₴






