Дидактична гра "Я розповім тобі, мамо" Alexander
ВІДЕО ОГЛЯД в Інстаграмі https://www.instagram.com/p/C06abdatIzh/
Гра для дітей дошкільного віку, які вчаться будувати історії, створювати логічні та мисленнєві послідовності та
- вчаться розуміти причинно-наслідкові зв'язки
- розвивати логічне мислення
- покращувати сприйняття та зоровий аналіз.
Із 40 ілюстрацій складіть 10 історій (по 4 малюнки), які об’єднаються в цілісну історію.
Завдання дитини - зіставити відповідні малюнки, розташовуючи історію в хронологічному порядку та розповідаючи вихователю, що сталося з героями історії.
Перш ніж почати грати Ви повинні розмістити всі фотографії на середині столу. Дитина вибирає будь-яку картку, проаналізувавши її, вона намагається знайти наступне зображення, яке їй відповідає. І повторює цю дію доти, доки історія не буде завершена (4 картинки з однаковим символом справа у верхньому куті).
У гру можуть грати кілька дітей одночасно, розповідаючи свої історії по черзі.
В комплекті:
- 40 картинок (20 дощок),
- інструкція
Розмір картки:
Рекомендований вік: з 3-х років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alexander |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дидактические материалы |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Картон |
| Количество составных элементов | 20 шт. |
| Инклюзивные игрушки | Да |
| Размеры | |
| Вес | 450 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 195 мм |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| Высота упаковки | 55 мм |
- Цена: 420 ₴



