
Набір для піску IML 5 ел. "Цуценячий патруль" Wader рожевий, Paw Patrol відро, лопатка, граблі, формочки
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81552
Ліцензійна серія наборів для піску Щенячий патруль із зображеннями героїв улюбленого мультфільма.
Яскраві набори для піску створять малюкові чудовий настрій для літніх ігор з піском і дадуть дитині можливість будувати різні пісочні конструкції, розвиваючи при цьому фантазію і координацію рухів.
Зручне і гарне дитяче відерце з круглою ручкою стане в нагоді не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року для перенесення кубиків, іграшок та інших предметів, які захоче малюк.
Набори для піску виготовлені з якісних і безпечних для малюка матеріалів. Вони відрізняються міцністю і стійкістю до погодних умов.
Зображення нанесене на відерце за допомогою сучасної технології IML (In-Mould Labelling), що робить їх виключно довговічними, навіть при тривалому контакті з водою та піском.
Да набору входять:
- відеречко 1 л
- лопатка
- граблі
- формочка для піску
- кораблик
Упаковка - сітка.
Рекомендований вік: від 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Сітка |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
- Ціна: 98 ₴

