-9%

Ігровий набір "Будиночок на дереві" Learning Resources Яблука на дереві Рахунок з тваринами
1 850 ₴
1 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: LER7741
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір "Будиночок на дереві" Learning Resources
- Ця захоплююча розвиваюча іграшка для малюків має форму великого листяного дерева з безліччю завдань, як-от ігри з числами для дітей дошкільного віку.
- Розвивайте навички пошуку відповідностей, сортування та дрібної моторики за допомогою 5 різнокольорових яблук із надрукованими фігурами.
- Грайте в хованки: відчиняйте та зачиняйте двері будиночка на дереві, щоб побачити тварин; кожне яблучко співвідноситься з відповідними дверима числом, формою та кольором, зміцнюючи поняття числа, форми та розпізнавання кольорів.
- За допомогою вбудованого жолоба, тобто принципа скарбнички, яблука пролітають крізь дерево і випадають в одне з двох прихованих отворів.
Рекомендований вік: 2+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 335 мм |
| Вага | 800 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴





