-20%

Набір для розвитку моторики рук «Маленькі ручки» Learning Resources Helping Hands Fine Motor Tool Set
595 ₴
474 ₴
- Готово до відправки
- Код: LER5558
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для розвитку моторики рук «Маленькі ручки» Learning Resources
⠀
Чотири інструменту - чотири різні методи розвитку м'язів малої руки, необхідних для письма і в повсякденному житті.
⠀
Ігри з піском, крупами, водою, льодом - можна організувати з цим набором.
⠀
Вдома чи надворі, у відпустці чи в подорожі - Ваша дитина точно буде захоплена іграми з цим набором.
⠀
В наборі:
- хвиляста піпетка
- пінцет крокодильчик
- пінцет-ложка
- ножиці-ложки
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 3-х років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴






