
Набір ддя піску "Щенячий патруль" 6 ел., Wader Paw Patrol відро, лопатка, граблі, формочка, млинок, сито
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81153
Комплект для ігор у піску, що складається з 6 елементів в класичних кольорах і зображенням героїв із мультфільму «Щенячий патруль» сподобається всім шанувальникам цього мультфільму, а також просто діткам, які люблять гратись у піску.
До складу комплекту входять:
- відерце 1 л
- лопатка
- граблі
- ситечко
- формочка для піску
- млинок.
Наклейки на відро та формочку нанесені методом IML, а це означає, що вони витримаєть контакт з водою, сонцем, піском і збережуть при цьому максимально привабливий вигляд. Наявність млинка дає додаткові можливості для ігор з водою.
Ігри у піску розвивають фантазію дитини, сприяють руховій активності та покращенню координації рухів, а також заохочують її до пізнання навколишнього світу.
Всі елементи виготовлені з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов.
Упаковка – сітка.
Рекомендований вік: від 12 місяців
Комплект для ігор у піску, що складається з 6 елементів в класичних кольорах і зображенням героїв із мультфільму «Щенячий патруль» сподобається всім шанувальникам цього мультфільму, а також просто діткам, які люблять гратись у піску.
До складу комплекту входять:
- відерце 1 л
- лопатка
- граблі
- ситечко
- формочка для піску
- млинок.
Наклейки на відро та формочку нанесені методом IML, а це означає, що вони витримаєть контакт з водою, сонцем, піском і збережуть при цьому максимально привабливий вигляд. Наявність млинка дає додаткові можливості для ігор з водою.
Ігри у піску розвивають фантазію дитини, сприяють руховій активності та покращенню координації рухів, а також заохочують її до пізнання навколишнього світу.
Всі елементи виготовлені з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов.
Упаковка – сітка.
Рекомендований вік: від 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wader |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Сітка |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
- Ціна: 159 ₴


