
Розвиваючий набір із шестернями "Машинобудівники" Learning Resources (60 ел.) STEM Explorers Machine Makers, Gears!
1 990 ₴
1 592 ₴
- Готово до відправки
- Код: LER9462
Розвиваючий набір із шестернями "Машинобудівники" Learning Resources (60 ел.) STEM Explorers Machine Makers
Розв'язуйте завдання STEM: діти будують власні верстати, що обертаються, коли вони вирішують 9 завдань STEM цієї іграшки-конструктора!
Натхненний інженерією реального світу: незалежно від того, будують вони супутникову антену, кран, космічний марсохід чи іншу машину, діти вивчають фундаментальні принципи фізики та інженерії, граючи з цим набором STEM!
Розвивайте навички критичного мислення: тестуючи та налаштовуючи свої проекти, діти також використовуватимуть цю іграшку для конструктора STEM, щоб розвивати важливі навички критичного мислення та вирішення проблем!
Ця дитяча іграшка STEM, спеціально розроблена для дітей, допомагає малюкам від 5 років розвивати основні інженерні та інші навички STEM!
Подаруйте навчання: чи купуєте ви на свята, день народження чи просто так, відзначені нагородами навчальні іграшки від Learning Resources допоможуть вам відкрити для себе нові навчальні розваги щоразу, коли ви даруєте подарунок!
Ідеально підходить для дітей віком від 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Абстракція |
| Кількість деталей | 60 шт. |
| Розміри | |
| Вага | 750 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 592 ₴






