
Кошик розмальовка Crayola Кролик з водними маркерами Крайола Color Me
890 ₴
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2412613
М'яка іграшка жовтий кролик - кошик "Розфарбуй мене" з водними маркерами Crayola Color Me
РОЗФАРБОВУЙТЕ ТА ЗМИВАЙТЕ: Це не просто великодній кошик, це ще й полотно для творчості - розфарбуйте і намалюйте, а потім виперіть і почніть все заново!
ЗМИВАЮЧІ МАРКЕРИ: Три маркери Crayola, що змиваються, легко змиваються зі шкіри, одягу та більшості поверхонь. Використовуйте тільки маркери з комплекту для плюшевого кошика Color Me.
М'ЯКИЙ ПЛЮШ: Високоякісна тканина гарантує, що цей чарівний кошик із кроликом прослужить довго після закінчення свят.
ВІДМІННИЙ ПОДАРУНОК: Наповніть її солодощами та частуваннями, щоб зробити незабутній пасхальний подарунок.
НЕТОКСИЧНО: Безпечно та нетоксично для дітей віком від 3 років.
Рекомендований вік: з 3-х років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Об'ємна розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами |
| Кількість картинок | 1 |
| Тематика | Тварини |
| Додаткова комплектація | Фломастери |
| Формат | |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 15 см |
| Основні | |
| Стан | Створити |
| Прання | Ручна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 295 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 595 ₴





