
Шнурок з намистинами для рахунку Edx Education (1 шт)
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53969-1
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнурок з намистинами для рахунку Edx Education (1 шт)
ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ: Намистини можна чергувати в числових групах, щоб допомогти дітям уявити кратні числа.
ГРА ТА НАВЧАННЯ: Цікавий спосіб для дітей навчитися рахувати, грати в математичні ігри та розуміти додавання та віднімання.
Нитка містить 20 намистин, у групах по 5 червоних та 5 білих намистин.
Рекомендовано від 5 років.
Намистини мають діаметр 10 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edx Education |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | zip-пакет |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴






