-30%

Сенсорні острівці (6 шт) Battat Sensory Stepping Stones Hop Spots Сенсорні сходинки
3 790 ₴
2 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT1940
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Координаційна доріжка-балансир "Сенсорні острівці " (6 шт) Battat Sensory Stepping Stones Hop Spots
Текстурована гра: крокуйте та балансуйте з 6 камінцями, кожен з яких має унікальну сенсорну поверхню, для веселої та активної гри!
Стійка та надійність: протиковзкі основи утримують камінці на місці, поки діти стрибають та балансують.
Складання та зберігання: гніздова конструкція спрощує прибирання та зберігання.
Розвиток: сприяє розвитку рівноваги, координації та загальних моторних здібностей!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Battat |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансир |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Вага | 4100 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 653 ₴






