
Проектор-нічник для дихальної гімнастики та йоги «Заспокійливі моменти» hand2mind Calming Moments Projector
1 950 ₴
1 638 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96998
Проектор-нічник для дихальної гімнастики та йоги "Заспокійливі моменти" hand2mind Calming Moments Projector
ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ГЛИБОКОГО ДИХАННЯ: Практикуйте глибоке дихання, розтягуйтеся за допомогою заспокійливих поз йоги та розслабляйтеся за допомогою спокійних сцен за допомогою нашого проектора «Заспокійливі моменти»!
Цей універсальний проектор може допомогти дітям практикувати усвідомленість та навчатися навичкам саморегуляції у цікавий та доступний спосіб.
ІГРАШКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРУБОЇ МОТОРИКИ ДЛЯ МАЛЮКІВ: Проектуйте 24 унікальних зображення, включаючи
- 8 поз йоги
- 8 моделей дихання
- 8 розслаблюючих сцен у поєднанні з ніжними звуками.
ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ДИХАННЯ ПРИ ТРИВОЖНОСТІ: Розроблений для використання вдома або в класі, легкий проектор легко транспортувати куди завгодно, має вбудоване відділення для дисків та нічник, що світиться, біля основи.
МЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ: Проектор також служить м’яким нічником, що світиться, з основою, що змінює колір, яка циклічно перемикається між 8 яскравими відтінками. Регульований таймер дозволяє вибрати між 15, 30 або 60 хвилинами, щоб відповідати будь-якому режиму перед сном.
Включає:
- 1 проектор заспокійливих моментів
- 3 змінні диски
- 8 унікальних розслаблюючих звуків з регулюванням гучності
- посібник із початку роботи англійською
Рекомендовано від 3 років
Потрібно 3 АА батарейки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hand2mind |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Вага | 740 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 16 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 638 ₴






