-37%

Планшет для малювання з ручкою TRONIC LCD Writing Tablet
460 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250411
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет для малювання з ручкою TRONIC LCD Writing Tablet
Комплектація: планшет і ручка
Ідеально для нотаток, скетчів, навчання дітей
Екологічна альтернатива паперу
Легкий і компактний
Готовий до використання одразу після покупки.
Миттєве стирання: заповніть його, а потім спостерігайте, як малюнки зникають одним клацанням. Час малювати ще!
Переваги для розвитку: допомагає дітям покращити дрібну моторику та сприяє розвитку творчих здібностей.
Розміри: 22 см * 15 см * 1 см
Рекомендовано для дітей від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRONIC |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 1 см |
| Вага | 190 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Товщина | 1 см |
| Ручка | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набори для навчання |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Розмір | - |
| Інклюзивні іграшки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

