
Сенсорні пляшечки hand2mind «Виразіть свої почуття» — вторинні емоції 2 (збентеження, дурість, здивування, кохання)
2 060 ₴
1 648 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96243
Сенсорні пляшечки hand2mind «Висловлюй свої почуття» — вторинні емоції 2 (збентеження, дурість, здивування, кохання) Express Your Feelings
ЕМОЦІЇ ДЛЯ МАЛЮКІВ: Представляємо абсолютно нові сенсорні пляшечки! Цей набір розширює асортимент наших найпопулярніших сенсорних пляшечок «Вирази свої почуття» ще більшою кількістю почуттів – «Збентеження», «Дурість», «Здивування» та «Кохання»
ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РЕГУЛЯЦІЇ ЕМОЦІЙ ДЛЯ ДІТЕЙ: Кожна пляшечка має унікальний дизайн, власний вираз обличчя, колір та інтерактивний елемент, який втілює різне почуття. Допоможіть дітям встановити зв’язок між власними почуттями та виразами на пляшечках.
УВАЖНІСТЬ ДЛЯ ДІТЕЙ: Надайте дітям тихий, практичний спосіб визначити свої емоції та розвіяти свої почуття. Діти вибирають пляшечку, яка відображає їхні почуття, а потім струшують, обертають та покачують пляшечку, щоб допомогти їм керувати своїми почуттями.
ЗАТИШНИЙ КУТОЧОК ДЛЯ ДИТЯЧОГО КЛАСУ: Ці сенсорні пляшечки – ідеальні інструменти, які допомагають дітям саморегулюватися та розпочинати розмови про свої почуття та почуття людей навколо них. Зберіть усі сенсорні пляшечки «Вирази свої почуття»!
ОБОВ'ЯЗКОВІ РЕЧІ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ: Пляшечки, які легко тримати в руках та надійно закриваються, забезпечують дітей практикою, необхідною для розвитку самосвідомості, самоконтролю та соціальної свідомості.
Цей набір містить 4 сенсорні пляшечки, які символізують Збентеження, Дурість, Здивування та Кохання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hand2mind |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Вага | 180 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 648 ₴







