
Сенсорні пляшечки hand2mind Numberblocks «Друзі від одного до п'яти» Намберблокс 1-5
2 200 ₴
1 716 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96244
Сенсорні пляшечки hand2mind Numberblocks «Друзі від одного до п'яти» Намберблокс 1-5
СЕНСОРНІ ТРУБКИ NUMBERBLOCKS: Поєднуйте розваги з числами та сенсорну гру! Кожна пляшечка втілює персонажа Numberblocks з деталями чисел, розміром, кольорами та багатьма іншими особливостями!
МАТЕМАТИЧНІ ІГРАШКИ-ФІДЖЕТИ: Струшуйте, обертайте та складайте, щоб досліджувати сенсорну гру, техніки заспокоєння та мультисенсорне вивчення математики.
Ці сенсорні пляшечки мають зручну для захоплення, надійно закриту конструкцію з м’якою пластиковою зовнішньою частиною.
ВІЗУАЛЬНІ СЕНСОРНІ ІГРАШКИ: Відкрийте для себе всі деталі чисел на кожній пляшечці! Кожна трубочка заповнена елементами персонажів, включаючи зірки, кубики тощо.
У комплекті 5 сенсорних пляшечок Numberblocks (1 сенсорна пляшечка для кожного числового блоку від 1 до 5).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hand2mind |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Персонажі | Numberblocks |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Вага | 180 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 716 ₴







