
Набір дерев'яних блоків hand2mind Numberblocks "Друзі від одного до п'яти" (21 ел.) One to Five Wooden Blocks
1 950 ₴
1 404 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96931
Набір дерев'яних блоків hand2mind Numberblocks "Друзі від одного до п'яти" (21 ел.) One to Five Wooden Blocks
ОФІЦІЙНО ЛІЦЕНЗОВАНІ ДЕРЕВ'ЯНІ ІГРАШКИ З ЧИСЛОВИМИ БЛОКАМИ: Складайте та створюйте персонажів з числових блоків від одного до п'яти за допомогою цих міцних дерев'яних блоків!
ДЕРЕВ'ЯНІ ІГРАШКИ МОНТЕССОРІ: Сортуючи, рахуючи та складаючи дружніх персонажів з числових блоків, діти навчаються раннім математичним навичкам, таким як розпізнавання чисел, рахування, додавання, віднімання тощо.
ІГРАШКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ: Діти також розвиватимуть дрібну моторику та координацію рук і очей, складаючи блоки, щоб створювати персонажів у їхніх численних позах!
ДЕРЕВ'ЯНІ БЛОКИ З ЧИСЛОВИМИ БЛОКАМИ: Кожен персонаж постачається з дерев'яним нумерованим персонажем та достатньою кількістю різнокольорових дерев'яних блоків, щоб відповідати його номеру. Квадратні блоки мають розмір 3,8 см та ідеально підходять для маленьких ручок.
Набір містить
- 15 дерев'яних блоків (1 червоний, 2 помаранчеві, 3 жовті, 4 зелені, 5 синіх)
- 5 дерев'яних нумерованих персонажів
- 1 сумку для зберігання
- 1 посібник з виконання завдань англійською
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
Особливості:
- Бренд: hand2mind (Learning Resources);
- Країна бренду: США;
- Країна виробництва: Китай;
- Матеріал: дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hand2mind |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 21 шт. |
| Персонажі | Numberblocks |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 404 ₴







