
Боулінг із заводною акулою "Удар акули" Spin Master (11 ел.) Shark Strike
990 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6072726
Боулінг із заводною акулою "Удар акули" Spin Master (11 ел.) Shark Strike
Гра в боулінг з акулами: Змагайтеся віч-на-віч у шаленому годуванні акул, яке поєднує в собі всі розваги боулінгу, риболовлі та акул в одну неймовірно веселу активну гру.
Інтерактивна екшн-гра: Розташуйте кеглі для боулінгу у вигляді риби, відтягніть акулу назад і спостерігайте, як вона широко відкриває пащу; відпустіть, щоб вона помчала до риби, намагаючись перекинути якомога більше риб.
Боулінг з голодним поворотом: Зберіть всю рибу, щоб виграти; повторювана, легка для навчання гра та рухи щелепою забезпечують години розваг для дітей та сімей, які люблять акул; для 2-4 гравців, віком від 5 років.
Включає:
- 1 акулу
- 10 кеглів
- 2 килимки для гри
- 1 інструкцію англійською
Рекомендований вік: з 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Боулінг |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 680 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
- Ціна: 765 ₴









