-17%

Набір для ліплення Play-Doh Капітан Америка з мотоциклом Hasbro Плей До Marvel Captain America Moto-Slicer
690 ₴
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0555
+380 (97) 108-22-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей набір відкриває світ уявних битв, де Капітан Америка бореться з лиходіями, а його мотоцикл перетворюється на потужний Play-Doh інструмент!
Особливості набору:
- гнучка фігурка Капітана Америки 10.16 см - рухливі руки й ноги дозволяють створювати динамічні сцени;
- мотоцикл-трансформер - колеса штампують зіркові візерунки, а сидіння фіксує фігурку;
- мото-крило з різаком - знімай крила з байка та використовуй їх як інструменти для різання Play-Doh;
- форма-книга - виліплюй лиходіїв і використовуй як підставку для фігурки;
- 3 кольори Play-Doh - червоний, чорний і білий для творчих експериментів;
- чудовий подарунок для маленьких супергероїв - ідеально для дітей 3+ років.
Час рятувати світ разом із Капітаном Америкою!
В наборі:
- гнучка фігурка Капітана Америки (10 см);
- мотоцикл Moto-Slicer;
- змінні крилоподібні різаки;
- форма-книга для створення монстрів;
- 3 баночки Play-Doh (загалом 85 г).
Увага! Містить пшеницю. Не призначено для вживання в їжу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play-Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Незасихаюча маса |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 385 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴










