
Розвиваюча іграшка Learning Resources «Квіткова теплиця: кольори та цифри» (12 ел.) Growing Greenhouse Color & Number Playset
1 690 ₴
1 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: LER3605
Розвиваюча іграшка Learning Resources «Квіткова теплиця: кольори та цифри» (12 ел.)
Розвиток навичок, необхідних для школи: Діти вчаться розрізняти кольори та рахувати, сортуючи, зіставляючи та вважаючи квіти та їхні горщики у цій розвиваючій іграшці для дошкільнят!
Захоплюючі ігри в саду: Завдяки лійці, що працює, і переносному футляру у вигляді теплиці дитячого розміру, ця розвиваюча іграшка готова до ігор у дорозі — візьміть гру з собою на вулицю!
Екологічність, корисна для дітей: Ігровий набір «Зростаюча теплиця: кольори та цифри» також включає в себе посібник із занять англійською, наповнений корисними для дітей фактами про екологічність та розвиваючими заняттями для дошкільнят, які допоможуть дітям відкрити для себе нові способи піклуватися про навколишнє середовище!
Розміри елементів ігор підходять саме для маленьких ручок.
Деталі цієї гри міцні та легко чистяться — просто протріть їх вологою ганчіркою після закінчення гри!
Незалежно від того, чи навчаєтеся ви в класі чи вдома, ця іграшка зробить дошкільне навчання веселим!
Розумний спосіб піклуватися про навколишнє середовище: Кожна деталь цієї іграшки для дошкільнят виготовлена на 70% із переробленого пластику — це екологічний спосіб вчитися, грати та рости!
Рекомендований вік: від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Learning Resources |
| Країна виробник | США |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Вага | 750 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 1 183 ₴





