
Світлова фігурка нічник Crayola «Сова» для розфарбовування водними маркерами Крайола Light Ups Character Owl
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 74785
Світлова фігурка нічник Crayola «Сова» для розфарбовування водними маркерами Крайола Light Ups Character Owl
Сова, що світиться Crayola: У комплект входить 1 сова, що світиться, яку можна перефарбовувати, 3 маркера, що змиваються, і інструкція. (Потрібно 3 батарейки AAA - в комплект не входять).
Прикрашайте свого друга-сову: Використовуйте маркери, що змиваються, щоб прикрасити свою сову святковими осінніми візерунками, увімкніть підсвічування, а потім протріть вологою тканиною, щоб почати заново!
УЛЬТРА ЧИСТІ ЗМИВАНІ МАРКЕРИ: У комплекті 3 ультрачистих маркера, що змиваються, які легко змиваються зі шкіри, одягу та більшості пофарбованих стін.
Поверхня, що стирається, сприяє безмежній творчості — діти можуть малювати, прати і переосмислювати свою сову знову і знову.
ВЕСЕЛЕ СВІТЛО: Виберіть один із трьох світлових ефектів, щоб ваша сова сяяла сезонною чарівністю. (Працює від батарейок, таймер на 4 години.)
МІЦНИЙ І УДАРОМІЦНИЙ: Виготовлений з міцного матеріалу для тривалого використання.
ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ: Сова, що світиться Crayola стане прекрасним подарунком для хлопчиків і дівчаток від 4 років і старше!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Об'ємна розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами |
| Кількість картинок | 1 |
| Тематика | Тварини |
| Додаткова комплектація | Фломастери |
| Формат | |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 9 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
- Ціна: 490 ₴







