
Набір дерев'яних кубиків Melissa & Doug «Місто» Blockables (73 ел.) Town Snap and Play
2 560 ₴
2 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50279
Набір дерев'яних кубиків Melissa & Doug «Місто» (73 ел.) Blockables Town Snap and Play
Дерев'яні блоки Melissa & Doug Blockables – це з’єднувальні, штабельовані та ігрові будівельні блоки з масиву дерева, ідеальні для маленьких ручок та великої уяви; спеціальні з’єднувачі дозволяють дітям віком від 2 років легко складати гладкі, барвисті блоки, щоб створити веселий місцевий майданчик та транспорт для гри, або комбінувати їх, щоб створити власні кумедні та круті творіння.
Цей набір включає 73 елементи:
- 30 дерев’яних блоків
- 4 ігрові фігурки
- 32 з’єднувачі
- 2 фетрові дерева
- фетрові гойдалки/гірки/ремінці з вбудованими з’єднувачами
- 4 колеса
- ілюстрований посібник з гри для складання гойдалок, гойдалок, каруселі, транспортного засобу, домашніх тварин тощо.
Чудовий набір або доповнення до будь-якої колекції Blockables – вони сумісні з усіма іншими ігровими наборами Blockables; деталі зберігаються в міцній коробці.
Як і всі іграшки Melissa & Doug, Blockables розроблені для сприяння та підтримки важливих переваг розвитку дітей: вони розвивають дрібну моторику, навички вирішення проблем та зіставлення, знайомлять з розповіддю історій та допомагають розвивати самооцінку, оскільки діти знову і знову будують та створюють власні іграшки.
Чудовий подарунок для дівчаток та хлопчиків дошкільного віку та старшого віку, віком від 2 до 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melіssa & Doug |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 73 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 2 048 ₴









