
Інтерактивна м’яка іграшка Hasbro «Діджей Кан-Ді-Свірл» Furby DJ Furblets Can Dee
999 ₴
669 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1782
Інтерактивна м’яка іграшка Hasbro FUR DJ FURBLET CAN DEE
ВЕСЕЛИЙ ТА ЧУДОВИЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ: Знайомтесь з Кан-Ді-Свірл, діджеєм Фурбі з еластичним тілом, химерним райдужним дизайном та веселою особистістю. Цей інтерактивний плюшевий вихованець — це більше, ніж просто іграшка, це милий колекційний предмет, який змушує дітей сміятися, співати та фантазувати годинами.
РОЗТЯГНІТЬСЯ ДЛЯ СМІШНИХ ЗВУКОВИХ ЕФЕКТІВ: Потягніть тіло Кан-Ді-Свірл, щоб заграти веселу мелодію, а потім знову розтягніть, щоб весело пришвидшити її під час гри. Ця смішна сенсорна гра приносить сюрприз та радість, розважаючи дітей нескінченними інтерактивними веселощами.
ГРАЄ МУЗИКУ ТА РОЗМОВЛЯЄ МОВОЮ ФУРБІШ: Натисніть на сяюче серце-камінь на лобі Кан-Ді-Свірл, щоб розблокувати веселі мелодії та смішні фрази мовою Фурбі, оригінальною мовою Фурбі. Співаюча та розмовляюча плюшева іграшка, яка додає музичного відтінку до уявної гри.
БРЕЛОК-ДРУГ У ДОРОЗІ: Маленький та зручний у подорожах, Can-Dee-Swirl постачається зі знімною кліпсою для ключів, яку легко кріпити до рюкзаків або сумок. Портативний, милий товариш для подорожей, завжди готовий до пригод, шкільних прогулянок та канікул.
ПРАЦЮЄ З ІНШИМИ ДРУЗЯМИ FURBY: Can-Dee-Swirl взаємодіє з іншими DJ Furblets, іншими Furblets, DJ Furby та іграшками Furby 2023 року (усі продаються окремо). Зберіть їх усі, щоб створювати музику, гармонію та години уявної рольової гри.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 110 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
- Ціна: 669 ₴






