
Набір Melissa & Doug Sticker WOW «Творчий блокнот 2 штуки та штамп Бульдозер з наліпками 500 штук» стікери
1 199 ₴
885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50281
Набір Melissa & Doug Sticker WOW «Творчий блокнот 2 штуки та штамп Бульдозер з наліпками 500 штук»
Зовсім новий спосіб гри з наліпками – колекційний штамп-іграшка видає наліпки на тему будівництва на 24-сторінковому блокноті для активностей у формі бульдозера, їх не потрібно відклеювати!
Додатковий міні-блокнот для активностей на 24 сторінки для інших творчих художніх проектів.
500 наліпок у комплекті – містить 300 попередньо завантажених наліпок (100 унікальних дизайнів на тему будівництва) плюс 200 бонусних наліпок-змінників, що забезпечує години творчої гри, ідеально підходить для маленьких ручок малюків та самостійної гри.
Веселі, розвиваючі заняття – штампуйте та навчайтеся, зіставляйте, рахуйте та знаходьте предмети, щоб розвивати дрібну моторику, концентрацію та раннє навчання.
Наліпки не можна використовувати повторно, але їх легко зняти за потреби.
Весела подорож – компактний штамп із вбудованим сховищем для зберігання наліпок, без розклеєних аркушів наліпок, іграшка для активності, що не залишає безладу, інструмент для рукоділля для поїздок на автомобілі, подорожей літаком, ресторанів та тихого часу.
У наборі:
- Ручка-штамп Бульдозер
- 300 наліпок (100 унікальних дизайнів)
- плюс 200 бонусних наліпок-змінників
- 24-сторінковий блокнот із веселими завданнями
- 24-сторінковий міні блокнот із веселими завданнями
- Вбудоване місце для зберігання штампа
Набір знайомить вашого малюка з навколишнім світом та активно розширює кругозір.
Рекомендований вік: 3+
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Штамп |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Тварини, Птахи |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Виробник | Melіssa & Doug |
| Країна виробник | США |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1 мм |
| Тематика | Тварини |
| Спосіб розфарбовування | Водою |
| Кількість картинок | 4 |
- Ціна: 885 ₴









